YORUMLAR

FERDANE SOYLU

Selam,bende haziran sınavında büyük bir hezimetle çıktım. FEZA EĞİTİM KURUMLARI ve NİLÜFER HOCAM ile tanışmam komşum DENİZ ALAGÖZ sayesinde oldu ve NİLÜFER HOCAM bize elinden gelenin daha fazlasını vermeye çalıştı, severek yazmaya başladık, bu sınav için bir çok şeyden taviz verdik fakat başardık.şimdi ise ideallerimiz NİLÜFER HOCAMIZ sayesinde yükseldi, OLİMPİYATLAR...! için hazırlanıyoruz. Beni FEYZA EĞİTİM KURUMLARI ile tanıştıran komşum, arkasadaşım DENİZ ALAGÖZe ve on parmak eğitimini veren vermekle kalmayıp bize bu işi sevmeyi öğreten Nilüfer Hocama ve bize dersanede sıcak bir çalışma ortamı sağlayan, moral desteği veren feyza eğitim kursunda çalışan arkadaşlarım ŞENGÜL, AYSUN, HAMİT hepinize teşekkür ediyorum.

Alper AYDIN

Feyza Eğitim Kurumlarına kayıt yaptırdığım o günden beri doğru yerde ve doğru kişilerin yanında olduğumu hissetmiştim.Hislerimde yanılmadım ve Zabıt Katipliği sınavında başarılı oldum. Bu başarıda emeği geçen sayın Nilüfer Sivri hocama sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.İyi ki varsınız...

Mustafa Çınar

BURADAN ADLİYE SINAVINA HAZIRLANAN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM FAZLA BİŞEY SÖYLEMEYE GEREK YOK AÇIN BAKIN SON İKİ SINAVDA ADLİYE SINAVINI KAÇ KİŞİ KAZANMIŞ FEYZADAN? GELİN VE KENDİNİZİ NİLÜFER HOCAMIZIN HÜNERLİ ELLERİNE BIRAKIN HEPİNİZE SEVGİLER ((:

EDİBE YURDAKUL

Her başarının arkasında bir neden vardır.Bugüne kadarki on parmak yazmanın başarılarının nedeni ise Nilüfer SİVRİdir. Nilüfer SİVRİdenKlavyeyi doğru kullanmayı, on parmak yazmanın ne denli zevkli bir şey olduğunu,sabırla çalışmayı,bir işe gönülden destek vermeyi..öğrendim.Öğrendiklerimle,verdiğim emeğin karşılığını fazlasıyla aldım. Benim için Nilüfer SİVRİsonsuz sevgi ve saygımı hak eden,değer verdiğim insanlar arasında bir yer edinen önemli biridir. Başta Nilüfer Hocama bana verdiği emek için ve bir aile ortamı sağladığı için Feyza Eğitim Personeline sonsuz teşekkür ederim.Sizi seviyorum.

Şemsi KAYA

Mersin Cezaevi Katipliği için girdiğim sınav dan Feyza eğitim Kurumlarının,Nilüfer Hocamın desteğiyle ve bana olan inancıyla sınavı kazandım şimdi gönül rahatlığıyla yazımın gelmesini ve göreve başlayacağım günü bekliyorum.sınava 4. girişinde kazanmış biri olarak şunu diyebilirim ki bizlerden daha iyi yazanları mersinde eledik adanada da birçok arkadaşım eledi bunun tek sebebi Kursun manevi desteği ve kendimize olan özgüveni geliştirmesi yazmayı evde öğrenebilirsiniz bunu bende öğrenmiştim ancak girdiğim sınavlarda toplum içinde yazamama kalabalıkta ve aşırı seste demoralize olma gibi nedenlerden dolayı sınavda kendimi gösteremedim..işte bu kurs beni aldı ve bence benim için şuan zirve durduğum yerdir zirveye çıkardı.. sizi çok seviyorum Nilüfer hocam ve ibrahim hocam her şey için binlerce defa teşekkürler..

Gülçin Aral

feyzadaki kaliteli ve sıcak ortam kpss hazırlık dönemini rahat atlatmamı sağladı.bence kadro adan zye çok ilgili ve tecrübeli.başarılar..

feryal tanrıverdi

bu kursa internet yoluyla katıldım. mesajlarda kurs hakkında güzel yorumları farkettim ve kayıtlı olmaya karar verdim bilgisayarlı muhasebe kursuna kayıtlı oldum ve çok memnunum özellikle bekir hoca işinde uzman ,sabırlı ve herkezle ilgilenen tebessümiyeti eksik etmeyen hocama özellikle teşekkür ederim.kurs arayan herkeze feyza kursun tercih edin.

DİLEK

bu kursa gelmekle ne kadar doğru karar verdim şimdi daha iyi anlıyorum. gelmeden önce yine adliye sınavına hazırlanıyordum fakat on parmak kullanmıyordum bellirli bir sayıda kalıyordum .şimdi ise ne kadar büyük bir zaman kaybı yaratmışım kendime tabi bunu on parmak kursuna gittiğimde ve on parmak kullanmaya başladığımda anladım . %30 emek bizim ,%70 emek nilifer hocamızın . usanmadan sıkılmadan sinirlenmeden bizi çalıştırdığı için ve tabiyki ilgi ve alakası için teşekkür ederiz . ceza eve katipliğinin klavye bölümünü geçtim . umarım adliye sınavındaki katiplikğinide geçeriz . HERKESE ŞİMDİDEN BAŞARILAR .

idil güzelim

bende oraya gidiyorum eğtimini çok ama çok beğeniyorum.

MEHMET EROĞLU

S.A BEN 1990 TİCARET LİSESİ MEZUNUYUM 1993 YILINDA ÖZEL SEKTÖRDE İŞÇİ OLARAK İŞE BAŞLADIM 16 YIL ÇALIÇMA SONUNDA TOPLU ÇIKIŞLARDAN BENDE NASİBİMİ ALDIM FABRİKA MESLEĞİMİ İCRA EDECEK ADANA DA İŞ KOLU OLMADIĞI İÇİN İKİNCİ MESLEK OLARAK BİTİRMİŞ OLDUĞUM OKULDAN DOLAYI ÖN MUHASEBEYİ SEÇTİM.SAĞOLSUN BEKİR HOCADA ELİNDEN GELEN ÖZVERİYİ GÖSTERİYOR.TEŞEKKÜRLER....

kemal adıgüzel

BARIŞIN EBEDİ.. ÖZGÜRLÜĞÜN SINIRSIZ........ SEVDALARIN ONU... DOSTLUKLARIN YÜREKTEN.... YAŞANDIĞI NİCE YILLARA........!! ÖNCELİKLE İBRAHİM BEY GÜLBAHAR ÖĞRETMEN KANTİNCİ SEDA VE İNGİLİZCE ÖGRETMENİME SELAMLAR

DENİZ ASLAN

BİLGİSAYARLI MUHASEBE İÇİN EĞİTİM KURUMLARINI ARAŞTIRIRKEN FARKETTİM FEYZA VE BEKİR HOCAYA YAPILAN YORUMLARI.İŞİN GERÇEĞİ BİRAZDA KOMİK BULDUM İLK OKUDUĞUMDA İNSAN Bİ EĞİTİM KURUMU İÇİN BU KADAR İYİ ŞEYİ NEDEN SÖYLER Kİ DİYE.HAKSIZLIK ETTİĞİMİ GERÇEKTEN YAZILACAK ÇOK ŞEY OLDUĞUNU ANCAK BEKİR HOCAYI TANIMA ŞEREFİNE ERİŞİNCE ANLADIM.TEŞLEKKÜR EDERİM SÖZÜ BİLE ANLAMSIZ KALIR O BİLE ANLAMINI GERÇEKTEN YİTİRİR MEVZU BEKİR HOCAYSA.BİR İŞİ HELALİYLE YAPMAK HAKKINI VERMEK NASI Bİ ZEVKTİR AÇIKÇA GÖRMEK İSTİYORSANIZ FEYZADAN BEKİR HOCADAN VAZGEÇMEYİN DERİM.HOCANIN DIŞINDA MÜKEMMEL BİR İNSAN.SADECE BİLGİSAYARLI MUHASEBE İÇİN GİTMİŞTİM İNSANLIK ADINADA Bİ ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM MUHASEBEYE EK OLARAK.MİLYONLARCA TEŞEKKÜR SAYGI VE DUA EDİYORUM ŞİMDİ BEKİR HOCAM!(TELEFONDA BİLE BANA BİŞEYLER ANLATMAK BIKMADIĞINIZ İÇİN Bİ KERE DAHA TEŞEKKÜRLER.)FEYZA EĞİİTM KURUMLARINA BEKİR HOCAYLA ÇALIŞTIKLARI İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM

Cemal Urak

35 Gün Önce Kız Kardeşim İçin Gittiğim Bu Kursun 1 Dersine Girdim , Sanırım Bekir Hoca Vardı Gerçektende Çok güzel Ders Anlatımı vardı Gerçektende Taktir Ettim , Diğer Hocalarda Eminimki Güzel Ders Anlatımları vardır. Gelecek Zamanda Kurs Düşünürsem Feyza Eğitim Tercih Edecem Bekir Hoca gibi ve diğer hocaları gibi kaliteli hocalar olduğu Sürece Başarısız olmak İmkansız Bence.

Seyfettin Yapar

Merhaba arkadaşlar, hem ben hem abim bu kursta eğitim gördük ve sadece sertifika değil lks hakkında her şeyi ve piyasa hakkında önemli bilgileride kazandık. Eğer sizlerde gerçekten programı öğrenmek istiyorsanız Feyza eğitim kurumları bilgisayarlı muhasebe hocası Bekir Akkayadan bu programı almanızı tavsiye ederim.

NAZLIGÜL

MERHABA ARKADAŞLAR, BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSUNA GİTMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR ADANA’DA FEYZA EĞİTİMDEKİ BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSUNDAN DAHA İYİ BİR KURS YOK. BEN KURSA YAZILDIM VE BAŞARIYLA SERTİFİKAMI ALDIM ÇOK MEMMUN KALDIM. SİZLERE BEKİR HOCAMI ÇOK TAVSİYE EDİYORUM ÇÜNKÜ DERSLERİ GÜNLÜK HAYATTAN ÖRNEKLERLE ANLATIYOR VE BİZLERİN ÖĞRENMESİ İÇİN ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPIYOR .BEKİR HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYORUM VERDİĞİ EĞİTİMDEN DOLAYI.

ALİ POSTACI

SLM.ARKADAŞLAR BN ÖNCE BAŞKA Bİ BİLGİSAYAR KURSUNDA BİLGİSYARLI MUH.KURSU ALDIM VE İNANIN 1.HAFTADA ANLAMADIĞIM İÇİN İÇİN KURSU BIRAKTIM.FAZLA UZATMAYA GEREK YOK KURSTAKİ EĞİTMENLER ÖNCELİKLE BEKİR BEY VE GÖNÜL HNIMA ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.BN SADECE DİYORUMKİ YAZILMADAN ÖNCE GİDİN DENEME AMAÇLI Bİ DERSE GİRİN VE GÖRÜN DİYORUM.

Selahattin YILDIZ

bilgisayarlı muhasebe kursu için adana feyza eğitime yazıldım. Deniz ve EYÜP diye arkadaşımın tavsiyesi üzerine gözü kapalı yazıldım. Deniz arkadaşım zabıt katipliği için bu kurstan geçti. şu an zabıt katibi oldu. mehmet arkadaşım da zabıt katipliği için kursta çok memnun. ve ben de öncelikle tereddütle acaba bilgisayarlı muhasebe için öğrenebilir miyim diyordum. gözlerimde bir bulanıklık vardı zorluk çektim. : öğrenir miyim öğrenmez miyim korkumu BEKİR HOCAMın sayesinde yendim. BEKİR HOCAM SAĞOLSUN ders anlatımı çok tane tane ve adamı derste geri bırakmıyor elinden tutup derse yetiştiriyor bu insanı BEKİR HOCAYA ve kursa bağlıyor ister istemez. herkese başarılar bir kursa gitmeden o kurs hakkında tek söyleceğim var gidip görmek derse katılmak GEREK yazılmadan önce...


BEKİR HOCA NUMBER ONE

M.DENİZ ALAGÖZ

Kazanmak ama Neyi? Çoğu zaman insan, çok istediği bir şeyi yapmak için engel tanımıyor biz klavye çalışırken hep motive ediyorduk kendimizi kazananlar nasıl kazandı diye soruyorduk kendimize, tabi ki her başarının arkasında kendine güven geliyor, inanmak, hırs.. ama unutmamak gerekiyor ki bazen başarı için sadece bunlar yetmiyor.. başarı tek kişilik bir tiyatro oyunu değil ben bunu anladım.. inanın sizin için önemi olmayan gülümsemenin bile sizin üzerinizde hakkı vardır..size umut verir çünkü.. başarının gerçek ölçüsü nelere sahip olduğun değil ,nelerden vazgeçebildiğindirdemiştir j. brown.. bizler bazen başarılı olduğumuzda bile memnun olmayız hayattan, şikayetçiyizdir hep.. bu yüzden arkadaşlar burada yazdıklarınıza dikkat edin.. buraya yazdıkları gibi yaşamayan çok insan var çünkü.. ama kazanamayan arkadaşlarım yılmadan çalışın, gece gündüz gerekirse çalışın, kazanacağınıza inanın.. kimsenin sözünü dinlemeden kendi istediğiniz yaşamı kendiniz seçin kendinizle gurur duyun ve ille de birşeylerin kölesi olacaksanız size şikayetlere boğan insanların değil, 29 harfi sabırla öğreten KİŞİLERİN kölesi olun.. Başarılar.. .. Müslüm Deniz ALAGÖZ

hatice baykara

pazar günü girdiğimiz klavye yarışmasının sonucunu göremiyorum açıklanmadı mı

EMİRE ÖZKESER

ben vardiyalı çalışıyorum ama kendimi geliştirmek için bilgisayarlı muhasebe kursuna katılamak istiyorum fakat vardiyalı çalıştığım için sizce nasıl hangi gruba katılabilirm.bana yardımcı olurmusunuz?

Yale Demirtaş

bugün 10 parmak klavye hız yarışmasına katıldım gözlerime inanamadım müthiş bir atmosfer sanki adliye sınavı yapılıyor o heyecanı gerçek sınavdan önce, sanki gerçek sınavmış gibi sınav olmak çok heyecan verici bu yarışmalara sürekli katılmayı düşünüyorum. stresimi aldılar ve ilk defa gittiğim bu eğitim kurumunun ilgisindedende çok memnun kaldım. Nilüfer hanımla tanıştım çok mütevazi bir insanmış. eğer kasımdaki sınavı kazanamazsan açılacak ilk gruba yazılarak kendimi geliştirmeyi düşünüyorum. ilginize teşekkür ediyorum feyza eğitim.

Şemsi Kaya

MERHABA..Dünyada bir çok kabiliyetli kişiler, küçük bir cesaret sahibi olmadıkları için kaybolurlar.öncelikle beni cesaretlendiren hocam nilüfer hanıma ve beni yüreklendiren sadece sınıf arkadaşlarım değil f klavye kursunun bütün öğrencilerine teşekkür ediyorum.ben sınavı kazanmış bir öğrenci değilim ama bütün yaşamıma etkisini vuracak heyecanımı kontrol altına almayı özgüvenimi geliştirmeyi,onure edilmeyi sen yaparsın sen başaracaksın senden çok şey bekliyoruz cümleleriyle beni eğiten ve hayatlarının kurtuluş sınavını verecek öğrencilerin her biriyle ayrı ayrı ilgilenen bir kurs daha olduğuna inanmıyorum.. 2010 öncesi yapılacak zabıt katipliği sınavına girmek için evde çalışan bir kurs desteği almayan arkadaşlarıma şunu söylemek istiyorum.Ben de kurssuz evde öğrenmeye çalıştım ancak sınava girdiğimde kursun sadece eğitimini almamış arkasında manevi desteğinide almış bir çok öğrenci ile yarıştım hatta yarışamadım sınavım 1 dakika sürdü.kendimiz öğreniriz başarırız diye düşünmeyin bu kurs sadece yazım tekniklerini göstermiyor gerçek sınav atmosferi ile defalarca teste tabi tutuyor,heyecan ve panik atak larin kontrol altına alınabilir bir durum olduğunu kabullendiriyor ve en önemlisi ben yapabilirmiyimi alıyor sen yapabilirsini yüklüyor..ve ben başaracağım telkinleriyle sınava hazırlıyor..İYİ BİR BAŞLANGIÇ,YARI YARIYA BAŞARI DEMEKTİR...(Andre Gıde)..sınava girecek bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum..

ŞEMSİ KAYA

MERHABA..Dünyada bir çok kabiliyetli kişiler, küçük bir cesaret sahibi olmadıkları için kaybolurlar.öncelikle beni cesaretlendiren hocam nilüfer hanıma ve beni yüreklendiren sadece sınıf arkadaşlarım değil f klavye kursunun bütün öğrencilerine teşekkür ediyorum.ben sınavı kazanmış bir öğrenci değilim ama bütün yaşamıma etkisini vuracak heyecanımı kontrol altına almayı özgüvenimi geliştirmeyi,onure edilmeyi sen yaparsın sen başaracaksın senden çok şey bekliyoruz cümleleriyle beni eğiten ve hayatlarının kurtuluş sınavını verecek öğrencilerin her biriyle ayrı ayrı ilgilenen bir kurs daha olduğuna inanmıyorum.. 2010 öncesi yapılacak zabıt katipliği sınavına girmek için evde çalışan bir kurs desteği almayan arkadaşlarıma şunu söylemek istiyorum.Ben de kurssuz evde öğrenmeye çalıştım ancak sınava girdiğimde kursun sadece eğitimini almamış arkasında manevi desteğinide almış bir çok öğrenci ile yarıştım hatta yarışamadım sınavım 1 dakika sürdü.kendimiz öğreniriz başarırız diye düşünmeyin bu kurs sadece yazım tekniklerini göstermiyor gerçek sınav atmosferi ile defalarca teste tabi tutuyor,heyecan ve panik atak larin kontrol altına alınabilir bir durum olduğunu kabullendiriyor ve en önemlisi ben yapabilirmiyimi alıyor sen yapabilirsini yüklüyor..ve ben başaracağım telkinleriyle sınava hazırlıyor..İYİ BİR BAŞLANGIÇ,YARI YARIYA BAŞARI DEMEKTİR...(Andre Gıde)..sınava girecek bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum..

EDİBE YURDAKUL

merhaba,herkesin bir öyküsü var.Bana gelince,kursla ilgili internette araştırma yaparken Nilüfer Hocamla karşılaştım.Kendisine yapılan yorumlar,hele hele Deniz Alagöz arkadaşımızın yazdıkları o kadar olumluydu ki çok etkilendim ve bu kursa katılmaya karar verdim hayatımı değiştirdim bir nevi,her şeyin bir bedeli vardı çünkü.Kurs bugün bitti ve ben iyi ki katılmışım diyorum.On parmak yazmanın ne zevkli olduğunu gördüm Nilüfer hocamın sayesinde oldu bu.Sınava gelince kazanacağıma inanıyorum.Hocama teşekkürler biliyorum ki hep arkamızda olacak...

EMİNE ÖKMEN

merhaba kursa yazılmadan önce evde yapabileceğimi düşündüm ve çok zor olduğunu anladım ve bi arkadaşımın aracılığıyla yazıldım ve yine ilk derslerde yapamayacağımı düşündüm ama ALLAH RAZI OLSUN nilifer hocam ın verdiği örnekler gösterdiği ilgi ve sabırla başardım iki buçuk ayda 105 kelime yazıyorum inşallah emeğinin karşılığını ona veririm ve sınavdada başarılı olurum.FEYZA EĞİTİM KURUMUNA TEŞEKKÜR EDİYORUM NİLİFER HOCAMDAN DOLAYI

yunus kıraç

mesleki ve dil kurslarına katılmak istiyorum bana bir adet fiyat katoloğu gönderme imkanınız var mı?

yasemin

burda dıorsunuzkı sadece 60 tl fakat gelıp basvuracagımız zaman bıde sınav parasından bahsedıyosunuz bu yanıltmanız bence cok yanlıs verdıgınız dersler va egıtım ıyı olabılır fakat ınsanlrı daha net bılgılendırıp yanıltmanız hıc hos degıl..

gayel bilgetağ

ben bilgisayarlı muhasebe kursuna yazıldım.İlk başlarda biraz tedirginliğim vardı.Fakat daha sonra kaygılarımın yersiz olduğunu anladım.Bekir hoca mükemmel bir öğretmen herşeyden önce mükemmel bir insan.Biz orda büyük bir aile olduk.Bekir hoca herkesin anlayacağı şekilde dersi anlatıyor.Kursa yazılmak isteyen herkese feyza eğitimi tavsiye ederim.Hem lks yi öğrendim,hem de çok değerli arkadaşlar kazandım.Bize büyük bir sabırla ders anlattığı için anlayışından,sabırından ve iyi niyetinden ötürü BEKİR HOCAMA teşekkür ediyorum.Arkadaşlara ve hocama hayatlarında başarılar diliyorum.herşey gönlünüzce olsun.Kurs bittiği için çok üzülüyorum.

SONGÜL OGUS

on parmak kursuna yazıldım. hiç ümidim yoktu hayatta yazamam diyordum ön yargıyla yaklaştım 3 dk 90 kelimeyi rüyamda görürüm anca dedim ama Nilifer Sivri öğretmenim bu ön yargımı sildi kendime güvenmeyi öğretti. her kelimesini harfiyle uyguladım öğretmenimi dinledim ve diyorum ki 3 dk da 90 kelime neyki rahatlıkla yaklaşık 120 net yazıyorum. bu sefer rüya değil gerçek. TEŞEKÜRLER FEYZA EĞİTİM KURUMLARI SİZİ TANIDIĞIM ÇOK ŞANSLIYIM. NİLİFER ÖĞRETMENİME SEVGİLER...

serhat uzar

feyzaya ve ekibine teşekkür ederim aynı disiplinle devam.

MERYEM ÇALICI

merhaba bende kursa yazılmadan önce evde on parmak klavye programını indirip çalışmıştım fakat tek başına yeterli olmayacağını anladım ve bir tanıdığım sayesinde feyza eğitim kurumunun on parmak kursuna yazıldım nilüfer hocamın desteği,ilgisi ve kendi azmimle on parmak yazmayı kısa bir sürede öğrendim ve bu sınavı kazandım feyza eğitim kurumlarına ve özellikle nilüfer hocama çok teşekkür ederim bize bu imkanı sağladıkları için

meryem çalıcı

merhaba bende kursa yazılmadan önce evde on parmak klavye programını indirip çalışmıştım fakat tek başına yeterli olmadığını anladım ve bir tanığım sayesinde feyza eğitim kurumunun on parmak kursuna yazıldım nilüfer hocamın desteği,ilgisi ve kendi azmimle on parmak yazmayı kısa bir sürede öğrendim ve bu sınavı kazandım feyza eğitim kurumlarına ve özellikle nilüfer hocama çok teşekkür ederim bize bu imkanı sağladıkları için

Meryem Çalıcı

meryem çalıcı diyor ki bende kursa yazılmadan önce evde on parmak klavye programını indirip çalışmıştım fakat tek başına yeterli olmadığını anladım ve bir yakınımın sayesinde feyza eğitim kurumunun on parmak kursuna yazıldım nilüfer hocamın desteği,ilgisi ve kendi azmimle kısa bir sürede on parmak yazmayı öğrendim ve bu sınavı kazandım feyza eğitim kurumlarına ve özellikle nilüfer hocama çok teşekkür ederim bize bu imkanı sağladıkları için

tugce toplayıcı

tek kelimeyle muhteşemsiniz...umarım bekir hoca hep burda kalır.onu kaybetmeyin:((

hasan şahin

Öncelikle feyza egitim kurumlarına teşekür eder ileriki egitim alanlarında basarılar dilerim.ben şuanda bu kurumun öğrencisiyim ve çok memnunum.ders ortamımız çok güzel ve eglenceli geçmektedir sınıfları son derece modern ve her ögrenciye bir bilgisayar düsmektedir.helede bir bekir hocamız var seker gibi insan.normal ders notlarının dışındada bize güncel hayattan bilgiler vererk ufkumuzu geliştirmektedir.kısacası bilgisayar kursu deyince aklınıza FEYZA EGİTİM KURUMLARI gelsin. ben memnun kaldım sizde kalabilirsiniz.herkeze teşekürler.

ayşe kılıç

Bilgisayar kursuna gitmeyi düşünüyorsanız tercihiniz kesinlikle feyza eğitim merkezi olmasını isterim çünkü yönetim ve özellikle bekir hocamdan çok memnum kesinlikle bekir hocamın olduğu sınıfı tercih edin

mehmet kablan

Aldığımız bilgisayar eğitimi gelişmiş ve öğretici niteliği yüksek muhteşem bekir hoca sayesinde çok güzel.klima ve asansör konusundaki hassasiyetiniz takdire şayen bir davranış.Derse katılım katılım az olsada güzel arkadaş kitlemiz oldu.Bir arkadaş vardıki sadece onunla konuşuyorduk.Genel olarak hakkınızda olumlu düşünüyorum.Tavsiyem sınıf düzenlemelerinizi egonomik olarak tekrar gözden geçiriniz.Veda partisi düzenlenirse bu arkadaşlıkların paidar olacağını düşünüyorum.Teşekkürler.

CEMİLE SEVİLGEN

Merhabalar Sizi rahatsız etmemin sebebi içten bir teşekkür etmek 2 aylık zaman zarfını göz önüne alırsak kendimi yeni doğmuş bir çocuğa benzetiyorum 2ay çok fazla uzun bir süre değil ama kısada değil benim için küçük bir çocuk nasıl önce emekler sonra adımlarını yavaş yavaş atıp yürümeye başlarya işte onlar gibiyim bende.. Sizin desteğiniz, yardımınız ve en önemlisi sonsuz ilginizle kendime olan güveni kazandım.... İlk bilgisayar dersinde ne kadar zorlandığımı hatırlıyorumda o gün eve gelip saatlerce ağlamıştım... o zaman bilgisayar bana ben bilgisayara bakıyordum.... Oysa şimdi sizinle kendimi asla kıyaslayamam zaten ama eskiye dönüp baktım mı bir şeyler becerebilmiş olmak beni çok mutlu ediyor Nurcan hocanın gittiğini duyduğumda çok üzülmüştüm ama inanın tüm samimiyetimle söylüyorum sizi tanıdıkça ilginiz yakınlığınız beni sevindirdi şanslıyım diyebildim. 2aylık zaman zarfı boyunca gösterdiğiniz yakın ilgiye arkadaşlığa içtenliğe dostluğa samimiyetinize ve içtenliğinizi ifade edecek kelime bulamıyorum çünkü menfaatler üzerine kurulan bu dünyada böyle içten olmak su gibi duru cam kadar şeffaf herkese mahsus bir özellik değildir herşey için sonsuz teşşekkür ederim 2 aylık bir zaman zarfıda olsa sizin kadar değerli ve iyi bir insanı tanımak benim için çok güzeldi. Herşey gönlünüzce olsun o gülen gözleriniz hep gülsün hep mutlu olun ki sizi seven insanlar üzülmesin.

MEHMET UNAL

SLM FEYZA BILGISAYAR TESEKER ONCELIKLE HOCALARIN BIZE OLAN ILGILERINDEN DOLAYI COK MENMUNUZ BU GUZEL ORTAMDA HERKESIN BULUNMASINI TAVSIYE EDIYORUM YASAMAK LAZIM ANLATMAYLA OLMUYOR

pınar alkan

bize tanıdığı sabır ve özveriden dolayı bekir hocamıza teşekkürü bir borç biliriz.kendisini yorduğumuzdan dolayıda özür dileriz .

pınar alkan

BİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞU SABIR VE ÖZVERİDEN DOLAYI BEKİR HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Pınar ÖNEN

merhaba ben feyzayla eğitim kurumuyla arkadaşım sayesinde tanıştım çok memnun kaldım tabiki başta bekir hocamız olmak üzere çok iyi niyetli ve çok fedakar bir insan bize tek bir öğretecegi kelime için bile saatlerce dil döktü onun heycanı istegi bizede fazlasıyla yansıdı herşey için kendi adıma çok teşekkür ederim sevgili hocam herkese şiddetle tavsiye ediyorum başarılarınızın devamı dileğiyle

tuba türkmenoğlu

bekir hocama çok teşekkür ederim anlayışından dolayı ve güzel anlatımından dolayı

ismail

Ben de feyza eğitim kurumlarını gönülden tebrik ediyorum kaliteli bir eğitim verildiğini biliyorum ve yorumlardan da anlaşılacağı üzere samimi bir ortam mevcut ve bu da kursiyerlerin kendilerini ortama daha iyi adapte edip işlerinde başarılı olmaları için her türlü uygun ortamı sağlaması demektir. Başarılarınızın devamını diliyorum benim gönlümün birincisine de burdan selamlar. Hepinize tavsiye ederim feyzayı buyrun gelin içinizde azim varsa yapamam diye birsey yoktur saygılar...

Çiğdem Yasemin Arman

BENİM FEYZA İLE TANIŞMAM ADANA ADLİYESİNDE GİRMİŞ OLDUĞUM BİR SINAVDA DAĞITILAN EL İLANLARI SAYESİNDE OLDU.. EVDE HAZIRLANIYORDUM AMA YETERLİ OLMADIĞINI HİSSETTİM VE GİDİP KURSA KAYIT YAPTIRDIM..İLK DERSTEN İTİBAREN HOCAMIZ BİZE BİR ANNE ŞEFKATİ VE MÜSAMAHASI İLE YAKLAŞTI..BİZLERE KOL KANAT GERDİ..UMUTSUZ OLDUĞUMUZ ANLARDA SIRLAR VERDİ İPUÇLARINI PAYLAŞTI ZİRA YILLARDIR BU SINAVLARA ÖĞRENCİ YETİŞTİRİP BAŞARILI OLUYORDU.. ONUN DEDİKLERİNE UYDUM VE BEN DE MİDYAT ADLİYESİNDE GİRMİŞ OLDUĞUM SINAVDA BİRİNCİ GELEREK BÜYÜK BİR BAŞARIYA HOCAMIZIN DA DESTEĞİ VE BİLGİSİYLE İMZA ATMIŞ OLDUM..YAPAMAM, OLAMAM DEMEYİN FEYZAYA GELİN..

Çiğdem Yasemin Arman

BENİM FEYZA İLE TANIŞMAM ADANA ADLİYESİNDE GİRMİŞ OLDUĞUM BİR SINAVDA DAĞITILAN EL İLANLARI SAYESİNDE OLDU.. EVDE HAZIRLANIYORDUM AMA YETERLİ OLMADIĞINI HİSSETTİM VE GİDİP KURSA KAYIT YAPTIRDIM..İLK DERSTEN İTİBAREN HOCAMIZ BİZE BİR ANNE ŞEFKATİ VE MÜSAMAHASI İLE YAKLAŞTI..BİZLERE KOL KANAT GERDİ..UMUTSUZ OLDUĞUMUZ ANLARDA SIRLAR VERDİ İPUÇLARINI PAYLAŞTI ZİRA YILLARDIR BU SINAVLARA ÖĞRENCİ YETİŞTİRİP BAŞARILI OLUYORDU.. ONUN DEDİKLERİNE UYDUM VE BEN DE MİDYAT ADLİYESİNDE GİRMİŞ OLDUĞUM SINAVDA BİRİNCİ GELEREK BÜYÜK BİR BAŞARIYA HOCAMIZIN DA DESTEĞİ VE BİLGİSİYLE İMZA ATMIŞ OLDUM..YAPAMAM, OLAMAM DEMEYİN FEYZAYA GELİN..

NURCAN CAN

SEVGİLİ 10 PARMAK ÖĞRENCİLERİ VE BİLGİSAYAR ÖĞRENCİLERİM ÖNCELİKLE KURUMUMUZUN GÖSTERDİĞİ SAMİMİYETE KAYITSIZ KALMAYIP BİZLERE SAMİMİ VE İÇTEN DAVRANDIĞINIZ İÇİN SİZLERE MÜTEŞEKKİRİZ.GÜZEL VE SAMİMİ YORUMLARINIZ İÇİN HEPİNİZE TEK TEK KURUMUMUZ VE KENDİM ADIMA TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUZ.ÖZELLİKLEDE ALİ ERDURU ÖĞRENCİMİZE BU GÜZEL VE İÇTEN DUYGULARINI BİZLERLE PAYŞAŞTIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRÜZ EDERİZ.ARKADAŞLAR BÜTÜN HAYATINIZ BOYUNCA BAŞARILARINIZIN,MUTLULUĞUNUZUN,HUZURUNUZUN VE EN ÖNEMLİSİ SAĞLIĞINIZIN DUACISIYIZ....BİZLERİ UNUTMAMANIZ ÜMİDİ İLE....

Ali Erduru

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar diliyorum. biraz uzun bir yazı yazağım ama sizden rica ediyorum lütfen hepsini okuyun çünkü hepsi içimden gelenleri Feyza Eğitim Kurumları değerli İNSANLARININ bende ve diğer öğrencilere bıraktıklarını yazmak istiyorum. internette 10 parmak kursu ile arama yaparken feyza eğitim kurumunun adresini gördüm ve eğitim almak için başvuruda bulunmaya gittiğimde içeri girer girmez bir samimi bir hoşgeldiniz ile karşılaştım. sonrasında değerli insan Şengül hanımın kurs ile anlattıkları bilgilerden sonra aynı anda 10 parmak kursuna, bilgisayar kursuna ve bilgisayarlı muhasebe kursuna kayıt oldum. Sonrasında tanışığım ve bizlerin kurs boyunca emekleri fazlasıyla çok olan "DEĞERLİ BİLGİSAYAR HOCAMIZ SAYIN NURCAN HANIM BENİM İÇİN DEĞERİ BİTMEYECEK TÜKENMEYECEK VE AYRI BİR YERİ OLAN SAYIN BEKİR HOCAM VE CANIM HOCAM, GÜZEL HOCAM, SEVGİLİ, İYİ VE DEĞERLİ İNSAN SAYIN (ONUN KİŞİLİĞİNİ KELİMELER ANLATAMAZ ARKADAŞLAR TANIMAK GEREK) NİLÜFER HOCAM VE DERSLERİNE GİRMEYİPTE DİĞER ÖĞRENCİLERLE SANKİ UZUN BİR ZAMANDIR TANIŞIK GİBİ SAMİMİ OLAN İKTİSAT VE İNGİLİZCE HOCAMIZ DEĞERLİ İNSAN SAYIN GÖNÜL HOCAM DERSİNE GİRMEDİĞİMİZ VE GELECEĞİN BİLL GATESİ OLAN HAMİT KARDEŞİME" yaptıkları için bütün kalbim ve bütün samimiyetimle çok ama çok teşekkür ediyorum. Bizlere gösterdininiz ilgi için bizlere bütün bilginizle bilginizdende öte bütün samimiyetinizle öğrettikleriniz için verdiğiniz bütün o güzel çabalar ve bizler öğrencilerinizde bıraktığınız güzel duygular için çok teşekkür ederim sizlere FEYZA EĞİTİM KURUMLARINA HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUZ

Sibel Kurt

oldu sonunda istanbul sultanahmet adliyesinde mulakatı da başarıyla geçtim kazananlar listesinde adımı görmek kadar güzel bir duygu yok hocam teşekkür ederim emeğinize saygılar kazanan tüm arkadaşlara görevde başarılar kazanamayan arkadaşlar gelecek olan sınavda inancınızı yitirmeyin ve her gün mutlaka çalışın inanın emeğin karşılığını almak süper bişey....


[ >>ÖNCEKİ SAYFA] 1 2 3 4 5 6 7 [SONRAKİ SAYFA >>]  Gösterim Sayfası-6